Duyuru & Haberler

TUROYD Ankara’da Otelcilerle Buluştu

Türkiye’nin 81 ilinden, 1000’e yakın otel yöneticisi ile örgütlenen TUROYD Yönetim Kurulu Ankara’nın önde gelen otellerinin genel müdürleri ile Ambasador Otel Genel Müdürü Sn. Savaş Çolakoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi.

Yaklaşık 25 otel genel müdürünün katılımı ile gerçekleşen toplantıda, ülke turizm politikalarının geliştirilmesinde aktif rol oynamayı hedefleyen TUROYD’un hedef ve projeleri anlatıldı. İlginin büyük olduğu toplantıda, TUROYD un üreteceği projelere ve yol haritasına ciddi katkıda bulunacak fikirler çıktığını belirten Başkan Ali Can Aksu “ Biz Türkiye’yiz. 81 ildeki meslektaşlarımızla birlikte ortak akıl ve ortak projelerle sektörün büyümesine ve gelişmesine destek olacak çalışmaları hep birlikte yürüteceğiz.” Dedi.

Ankara’daki otelcilerden sektörün sorunları ve çözüm önerileri hakkında bilgiler alındı. Toplantıya, TUROYD Başkanı Turizoom International Hotel Management Genel Koordinatörü Ali Can Aksu, Başkan Yardımcısı North Point Hotel Koordinatörü Murat Toktaş, Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çolakoğlu ve Çiçek Mayda katıldı.